NÁPOVĚDAPHP 7

2016-03-23 08:14

Vyzkoušejte si PHP 7

Jednou z nejvýznamnějších novinek PHP 7 je velké přepracování struktur přicházející pod kódovým názvem PHP#NG (Next Generation). Díky tomu je PHP dramaticky rychlejší oproti všem předchozím verzím, a také méně náročné na spotřebu paměti.

Některé testované OpenSource aplikace dosáhly až trojnásobného zrychlení předchozí verzi PHP 5.6.

 

 

                                                                                                             Obrázek: Zend.com

Webcloud

Vyzkoušejte si PHP 7 na Webcloudu a to přes IP 217.31.62.40. Prezentaci si otestujete zadáním domény do hosts nebo pomocí dočasné adresy. Tu si přidáte formou aliasu na https://webcontrol.webcloud.cz -> Seznam hostingu -> Nastaveni hostingu (ikona "tužka a papír") -> Aliasy -> Přidat položku alias a zde si nastavíte alias pro web ve tvaru vasedomena.cz.php7.cloud.webcloud.cz . Do prohlížeče si pak stačí zadat adresu http://vasedomena.cz.php7.cloud.webcloud.cz

PHP 7 - phpinfo


Webhosting na Ignum.cz

Pokud máte webhosting u IGNUM na serverech s IP:

217.31.62.7
217.31.62.12


Pak si vyzkoušejte PHP 7 na IP 217.31.62.41. Prezentaci si otestujete zadáním domény do hosts nebo pomocí dočasné adresy. Tu si přidáte formou aliasu na https://webcontrol.ignum.cz -> Přehled služeb -> Nastavení hostingu (ikona "ozubené kolečko") -> Aliasy -> Aktivovat (ikona "zelená šipka") -> Do pole Alias vyplňte vasedomena.cz.php7.cloud.ignum.cz. Do prohlížeče si pak stačí zadat adresu http://vasedomena.cz.php7.cloud.ignum.cz .

PHP 7 - phpinfo

 

V případě, že máte hosting u Ignum na serverech s jinou IP a a chtěli byste si vyzkoušet PHP 7, pak kontaktujte naši technickou podporu na helpdesk@ignum.cz .


Poznámka: jedná se pouze o testovací provoz pro vyzkoušení nových technologií. Prozatím nedoporučujeme směrování domén na ostrý provoz PHP 7 a neručíme tak za správnou funkčnost.

 

 

Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.